Jak postupovat?


Vážení uchazeči o koupi dluhopisů,
děkujeme za čas a pozornost, kterou věnujete naší nabídce. Měli byste vědět, že si vážíme každého investora, garantujeme férové jednání, jde nám o dlouhodobou, oboustranně výhodnou a bezproblémovou spolupráci.
Postup při nákupu našich dluhopisů je velice jednoduchý a transparentní. Pokud jste si prostudovali naši nabídku, seznámili se s emisními podmínkami, můžete přistoupit k nákupu.

1. Vyplňte a odešlete objednávkový formulář v záložce KOUPIT.

2. Obdržíte potvrzení objednávky, s platebními instrukcemi.

3. Dojde k vystavení příslušného počtu Vámi objednaných dluhopisů.

4. Provedete úhradu ve prospěch našeho účtu.

5. Po obdržení platby budou dluhopisy zaknihovány a odeslány na danou adresu doporučenou zásilkou prostřednictvím České pošty.

6. Dluhopisy obdržíte maximálně do 10 pracovních dnů ode dne připsání platby na náš účet. Úročení ale běží již od data přijetí platby.

7. Vše ostatní probíhá v souladu s emisními podmínkami a nevyžaduje žádnou aktivitu z Vaší strany. V pravidelných termínech obdržíte úrokové výnosy.

8. V případě jakýchkoli důležitých změn nás prosím kontaktujte.

Na co se často ptáte ?Co je to korporátní dluhopis ?
Korporátní dluhopis je cenný papír emitenta, který se zavazuje k vyplácení pravidelných výnosů a zpětnému odkupu dluhopisu v určený čas tomu, kdo je aktuálním vlastníkem dluhopisu.

Kdo je Emitent?
Emitent je odborný název pro společnost vydávající dluhopisy.

Proč investovat do korporátních dluhopisů?
Protože se jedná o zajímavý způsob uložení části svých financí za účelem jejich atraktivního zhodnocení. Dluhopisy jsou poměrně bezpečnou investicí pro konzervativní investory, kterým nabízejí zajímavý výnos a 100% návratnost.

Co jsou to Emisní podmínky?
Emisní podmínky jsou souborem pravidel, za kterých se dluhopisy vydávají. Emisní podmínky podrobně vymezují práva a povinnosti vlastníka dluhopisů a emitenta. Dále specifikují přesné informace o příslušném dluhopisu.

Jaký je rozdíl proti státním dluhopisům?
Investice do státních dluhopisů je velmi stabilní a bezpečná. Na druhou stranu stát neinvestuje získané prostředky obdobně jako firma. Nabízí pouze vyšší jistotu v uložení a vyplacení investice, avšak výnos je velmi nízký, někdy dokonce záporný. Korporátní dluhopisy jsou výrazně výnosnější.

Musím mít pro nákup dluhopisů české občanství?
Ano, naše dluhopisy jsou určeny pouze osobám starším osmnácti let, s českým občanstvím a trvalým pobytem na území ČR.

Musím platit nějakou daň z úrokových výnosů?
Ne, výnos Vám bude vyplacen v čisté podobě. Srážkovou daň ve výši 15% odvádí emitent za Vás. Vy se tedy o nic starat nemusíte.

Těšíme se na spolupráci s Vámi